Sepetinde
0
ürün var
Kayıt Ol Üye Girişi

Sipariş takibi

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

2008 yılında kurduğumuz Modafeni, yükselen bir trend olan e-ticaret alanında kendisine kısa sürede iyi bir yer buldu. Modafeni ile birlikte birçok ürünü aynı çatı altında toplayıp en uygun fiyatlarla sunmak istedik. Her geçen yıl artan müşteri portföyümüzle birlikte kendimizi geliştirmeyi de ihmal etmedik.

Modafeni olarak biz 5 yıl önce küçük bir dükkanda e-ticaret alanında “adım atmaya”çalışırken, bugün işinde uzman arkadaşlarımızın çabalarıyla,her geçen gün daha iyisini öğrenmek, uygulamak ve tecrübelerimizi müşterilerimizin yararına kullanmak için koşuyoruz.”

NEDEN E-TİCARET?

2012 yılı istatistiklerine göre dünya üzerin 2.3 milyar insan internet kullanmaktadır. Türkiye’deki internet kullanıcılarının sayısı ise 40 milyona yaklaşmıştır. Bu da toplam nüfusun %50’sinden fazlasının internet kullandığını anlamına gelmektedir.Değişen yaşam koşulları insanları zamandan tasarruf etmeye itmiştir. Dolayısıyla Modafeni, zamanınızı minimum şekilde kullanarak,geniş ürün yelpazesinden istediğiniz ürüne en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

ÖDEME GÜVENLİĞİ

Modafeni, ödeme konusunda tercihi size bırakıyor. Ödemelerinizi dilerseniz kredi kartıyla, dilerseniz kapıda ödeme sistemi ile yapabilirsiniz. Güvenliğiniz, bizim için çok önemlidir. Modafeni, ‘İnternette %100 Güvenli Alışveriş’i desteklemektedir ve uygulamaktadır.

İADE

Öncelikle ürünümüzü iade etmenizi gerektiren bir durum oluştuğu için özür dileriz. Modafeni olarak iade konusunda her zaman müşterilerimizin yanındayız.  Aldığınız herhangi bir ürünü iade etmek istediğinizde “iade koşulları” çerçevesinde ürünümüzü geri almayı taahhüt ediyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle irtibat kurmanız. Size en kısa sürede yardımcı olacağız.

İLETİŞİM

Aklınıza takılan her türlü soru ve yaşadığınız sorunlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

E-Posta: info@modafeni.com

Up
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.